Nieuw Aanbieding! 20 m SC LC APC UPC PC Gepantserde Patch Kabel Patch cord, jumper Simplex Single Mode PVC

20 m SC LC APC UPC PC Gepantserde Patch Kabel Patch cord, jumper Simplex Single Mode PVC

Nieuw product

€16.45

Op voorraad

999 items

Verlanglijst

Tags: Goedkoop 20 m SC LC APC UPC PC Gepantserde Patch Kabel Patch cord, jumper Simplex Single Mode PVC, Hoge Kwaliteit 20 m SC LC APC UPC PC Gepantserde Patch Kabel Patch cord, jumper Simplex Single Mode PVC, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

Soort Unit stuk
Gewicht Pakket 0.3kg (0.66lb.)
Afmeting Pakket 10cm x 10cm x 3cm (3.94in x 3.94in x 1.18in)
Kleur SC APC TO SC APC, LC APC TO LC APC, SC PC TO SC PC, LC PC TO LC PC, SC APC TO LC APC, SC PC TO LC PC
Compatibel Intel,Huawei,Overgang Netwerken,Alcatel-lucent,Planeet,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Brocade,Cisco,aruba,Gieterij,Mikrotik,HP,Ubiquiti,Enterasys,Zyxel,Trendnet,Netgear,IBM,F5 Netwerken,H3C,Avago,Aangepaste Merken,Arista,Mellanox,Avaya,Dell Force10,Dell,Hirschmann,Open Schakelaar,Finisar,Ciena,Jeneverbes,SMC,Linksys,Allied,D-Link
Merknaam FirstFiber
Fiber Type Single Mode
Connector Type SC/APC
Modelnummer 7006015020
Item Lengte 20m
grootte size
Fiber Mode 9/125um
Cable Diameter 3.0mm
Insertion loss Not more than 0.3dB
Return loss APC Not less than 60dB,PC Not less than 50dB
Jacket Material PVC

Schrijf uw recensie

20 m SC LC APC UPC PC Gepantserde Patch Kabel Patch cord, jumper Simplex Single Mode PVC

20 m SC LC APC UPC PC Gepantserde Patch Kabel Patch cord, jumper Simplex Single Mode PVC

Verwant